Svatbu venku chce každý, málokdo ji ale umí udělat za solidní cenu

Umístění části programu ven totiž skvěle funguje. Lidé nejsou celý den zavření v jednom zámeckém sále nebo salónku restaurace, mohou se provětrat, zakouřit si, projít se…zdroj: ijustsaidyes.com

Jenže zrealizovat tuhle idylku bývá pro mnoho pořadatelů problém. Proč? Dejme tomu, že si snoubenci pronajmou zámeček se zahradou. Uvnitř zámku proběhne obřad a slavnostní hostina, ale odpolední program a večerní zábavu by rádi přesunuli na zahradu. Může pršet, nebo naopak pařit sluníčko – bez přístřeší to nejde.


Ať už tuto situaci budou řešit s provozovatelem zámku, nebo cateringovou společností, oba s největší pravděpodobností nabídnou velmi drahé řešení. Musejí totiž sehnat a pronajmout stany, pracovní sílu, která je rozloží, ne zrovna krátký čas, který jim to zabere, a ve výsledku budou dost možná muset poptat jiného dodavatele kvůli stanům a jiného kvůli nábytku a dalšímu vybavení.


Řešením této situace je prozíravá investice do vlastního vybavení. To pak podnik využije na jakoukoliv akci, kdykoliv a ve variabilních možnostech dle počtu hostů atd. Navíc si může dovolit pronájem vybavení za solidní cenu, díky čemuž získá klienty, kteří by si jinak možná vybrali jiné místo. Pojďme se podívat na konkrétní čísla u svatby o přibližně 60 hostech.


Stan
Crossover L 8x8 metrů (bílá barva)362 600 Kč
Bar
Barová sestava U-Bar Box (bílý lak)

92 246 Kč

Sezení
2x sedačka Lounge Box dvousedačka (bílý lak)
dohromady 206 360 Kč
Nábytek
Box 5 koktejlových stolků Table Plus od Creative Elements (bílý lak)111 300 Kč
Venkovní vaření
2x Ofyrdohromady 99 800 Kč
Celková cena vybavení

872 306 Kč
Doba kompletního sestavení

3 hodiny

Pro neformálnější události či jako doplňkové přístřeší na svatbu je možné použít také nafukovací stan X-Gloo 6x6 metrů za 171 332 Kč, ve kterém lze umístit například kuřárnu nebo jinou vedlejší zónu akce.


Investice do vybavení je na bezpočet sezón, navíc se může vrátit velmi rychle díky několika akcím, které by podnik jinak třeba nedostal šanci realizovat. Také to rozšiřuje možnosti v typech eventů, jež může nabízet a pořádat.