Stále ještě sestavujete nábytek pomocí nářadí? My už ne

Po letech různých složitostí s rozkládáním a naopak skládáním nábytku, jsme si v roce 2010 pořídili vychytávky z řady Creative Elements. Velmi rychle jsme jim přišli na chuť, protože nám citelně ulehčily život – nebo tedy alespoň ten pracovní. A to ještě nebyly tak vychytané, jako jsou dnes.

Zdroj: vybaveniproakce.cz

Vývojem se zjednodušil

Už před těmi zhruba šesti lety byl nábytek Creative Elements velkým pomocníkem při stavbě eventového zázemí. Jak se však postupně dále vyvíjel, jeho systém se stal dokonalejším, což znamená v tomto případě ještě jednodušším. Zpočátku bylo například při stavbě barů zapotřebí použití nářadí. To už dnes není pravda.

Komponenty Creative Elements jsou vlastně takovou staronovou novinkou. Vyrábět je začala firma, která dodávala dřevěné palety pro televize Philips. Protože byl tento nábytek spíše vedlejším produktem, nebyl na něj stoprocentní spoleh, jako je nyní. Navíc měla firma delší dodací lhůty.

Řád a vysoká profesionalita

Když začala tento paletový nábytek s velkým potenciálem produkovat nizozemská společnost Creative structures, získal další rozměr. Nový výrobce nábytkovou řadu zkompletoval, udal přesné ceny, a jak zmiňujeme výše, zjednodušil sestavení jednotlivých kousků tak, že k jejich rozložení nepotřebujete nářadí.

V nabídce jsou bary, stolky, sedačky… Vše v různých velikostech a předurčené k pestrému kombinování podle velikosti akce, rozložení prostoru a fantazie pořadatelů.

Zapadne jako ulitý

Netvrdíme, že se komponenty Creative Elements uplatní na každém eventu, ale na většině skutečně ano. Zatímco na festivaly, dětské a rodinné dny, sportovní akce, zahradní oslavy atd. spíše zapadne dekor dřeva, k luxusnějším akcím bude více pasovat provedení v bílé barvě.  Právě teď probíhá pro nábytek Creative Elements nejfrekventovanější sezóna.

Uvedeme konkrétní příklad místo nekonečných ód: díky jednoduchosti sestavení tohoto nábytku může vyrůst hospoda pod širým nebem zhruba za hodinu (stačí na to dva pracanti), zázemí pro svatební oslavy přibližně za čtyři hodiny a stánek na náplavce si můžete otevřít za pouhou půlhodinu.

Skladnost a stabilita

Možná si říkáte, že lichotek padlo dost a víc už se toho na Creative Elements pochválit nedá. Dovolte přece jen ještě závěrem něco málo dodat.

Kdo řeší prostor, s nadšením ocení, že na pouhou jednu paletu se vejde 12 metrů baru. Úctyhodné číslo, ne? Podotýkám, že to není žádný vetchý bar jako z papíru. Je tak pevný, že se na něm dá bez obav i tančit. Neptejte se, odkud to víme.